Mátový čaj, jako klíčový nástroj očisty organismu
Složení: Máta, med, citron. Skořice.
Máta, ideální je domácí, čerstvá, nebo sušená. Pytlíkové čaje uvolňují nežádoucí látky. Dbejte tedy na to, aby tato nejdůležitější ingredience, která se luhuje, byla co nejkvalitnější.
Med, opět ideální je domácí, nikoliv z obchodu. Pakliže nemáte zdroje na pravý včelí med, hledejte biokvalitu, kterou vám však nápis na sklenici nemusí zaručit
Citron, citronová šťáva pokud možno čerstvá.
Skořice, mletá nebo celá. Mletá je praktičtější, nepotřebuje být dlouho luhována.
Tolik tedy ke kvalitě surovin a nyní pojďme k samotné přípravě. Čerstvou mátu spaříme 2,5 dl vřelé vody odstáté na 80°a necháme luhovat v zakrytém hrnku. Doba luhování je od pěti do dvaceti minut, zprvu doporučujeme méně a potom přidáváme na době luhování. Mátu scedíme a přidáme med, citronovou šťávu a na konec skořici. Pakliže nepoužíváme skořici mletou, ale celou, luhujeme ji zároveň s mátou. Šlem na dně z práškové skořice se pít nemusí. Kuriozitou tohoto čaje je to, že zde neexistuje přesný poměr surovin, klíč k správnému poměru, je totiž v každém z vás a vaší chuti. Musí vám to prostě chutnat.
Užívání tohoto čaje je ráno a večer. První měsíc je takzvaný pilotní, neboli startovací. Teprve další měsíce se účinky čaje začnou projevovat. Po startovacím měsíci lze tato mátová kombinace používat i jako ledový čaj. Ve své podstatě je to očistný čaj, který čistí tělo od civilizačních jedů či usazenin a projevy účinků tohoto čaje můžou být různé. Způsobuje úplné odstavení působení black goo, (černého slizu). Dlouhodobé užívání čaje nastartuje v člověku něco, co se dá nazvat jako hlubší duchovní rozměr. Znamená to, že si lidé mohou otevřít přímý energetický kanál do limba, odkud se dá uskutečnit přímé napojení na pravědomí, prvotvůrce. Mohou přijít i vzpomínky na minulé životy. Doba tohoto spuštění, je však přímo úměrná míře zanesení toho kterého organismu. Nezbývá mi, než popřát vám dobrou chuť a vytrvalost v pití čaje.
převzato od : http://www.peter-insider.com/2016/11/21/matovy-caj-jako-klicovy-nastroj-ocisty-organismu/
Žádné komentáře:
Okomentovat